O nas

Znamy się już ponad 15 lat, wspólne dziecko czyli Conse mamy od 2012 roku. Oboje z branży kredytowej, oboje z doświadczeniem w podobnych bankach. W lutym 2012 zainspirowani przez kolegów tworzących portal rynekpierwotny.com postanowiliśmy zrezygnować z pracy w korporacji. I tak powstało Conse. Początkowo działaliśmy jako spółka córka portalu rynekpierwotny.com, jednak od 2013 roku Conse należy już tylko nas.

Ona

Ja – Marta Pawlikowska - kobieta, która bez pracy żyć nie może. Ambitna, z głową pełną pomysłów. Pierwszą firmę założyłam mając 20 lat, zaraz po stwierdzeniu, że studia biotechnologiczne na PW to nie dla mnie. W tym także roku samodzielnie kupiłam pierwsze mieszkanie. W Conse odpowiada za przestrzeń związaną z nieruchomościami.

Prywatnie w związku od 12 lat, mama 2 chłopaków: 8 letniego Kuby i 4 letniego Alka. Mimo pędu życia, firmy, klientów, planów i ambicji rodzina stoi zawsze na pierwszym miejscu. Stąd dodatkowo pomysł na bloga, który ma połączyć obie pasje rodzinę i nieruchomości. Pomysł jest w fazie realizacji. Szczegóły wkrótce...

On

On - Andrzej Brudzyński - o kredytach hipotecznych wie wszystko. Ci, którzy go znają wiedzą, że jest w stanie wyratować z opresji nawet najbardziej niekredytowalne sytuacje. Klienci go uwielbiają! Gaduła, ale niesamowicie inteligentna i elokwentna. Z bankowością związany od ponad 15 lat. W Conse ogarnia przestrzeń związaną z kredytowaniem zakupu nieruchomości zarówno przez osoby fizyczne jak i firmy.

Prywatnie - mąż i tata 3-letniej Oli i 11-letniego Mateusza. Dzielnie bierze na klatę nawet studia podyplomowe na SGH swojej żony skutkujące wspólnymi weekendami - on i dzieci!

W Conse stawiamy na prostotę i szczerość. Nie pchamy się w korporacyjne zasady bo nie po to z nich uciekliśmy. Dlatego często zamiast nadętych szpilek czy garniturów spotkasz u nas wygodne dżinsy i adidasy.

Mówimy "NIE" opakowaniom i pozorom. Wychodzimy z założenia, że nasza wiedza, doświadczenie i umiejętności zawsze same się obronią- nie musimy nikogo udawać. Świadczą o tym setki poleceń rocznie i klienci, którzy to nas wracają przy każdej kolejnej transakcji.

Team Conse tworzymy stawiając na podobne wartości. Poza wiedzą merytoryczną, szkoleniami staramy się wpoić ludziom zasadę, że najważniejsze jest dobro klienta. Naszym zadaniem jest pomóc mu podjąć dobrą decyzję. Nie kierujemy się %, stawkami wynagrodzenia- idziemy zawsze w kierunku, który generuje najwięcej poleceń - DOBREJ RZETELNEJ PRACY!.

Nie zawsze stawiamy na doświadczenie - w naszym zespole spotkacie młodych, wykształconych ambitnych ludzi, którzy na co dzień udowadniają nam, że warto im zaufać.

U nas masz gwarancję, że znajdziesz mieszkanie, którego szukasz i skredytujesz je najlepszym dla Ciebie produktem, bo Conse to ciekawe rozwiązania i zawsze celne wybory!

Kontakt

Zadzwoń do nas: (22) 841 04 48

Marta Pawlikowska: tel. kom. 509784265
Andrzej Brudzyński: tel. kom. 696083837

Napisz do nas: biuro@conse.pl

marta.pawlikowska@conse.pl
andrzej.brudzynski@conse.pl

Odwiedź nas w oddziale:

ul. Polna 42/6
00-635 Warszawa