Chat with us, powered by LiveChat

Conse powstało w marcu 2012 roku przy udziale kolegów tworzących portal www.rynekpierwotny.pl jako odpowiedź na potrzeby Klienta poszukującego nieruchomości na szybko rozwijającym się rynku inwestycji deweloperskich. Od prawie 10 lat, wykorzystując swoje doświadczenie wynikające z lat pracy na tym rynku skutecznie pomagamy nie tylko Klientom szukającym nieruchomości ale, przede wszystkim, pomagamy firmom deweloperskim w organizacji procesu sprzedażowego.


Conse Group to aktualnie kilka spółek, realizujących skutecznie powierzone im działania – także w zakresie doradztwa kredytowego.

Tak oceniają nas Klienci:

Założyciele:

Marta Pawlikowska

tel. 509784265, marta.pawlikowska@conse.pl

 

Wspólnik, pomysłodawca i założycielka Conse Group. Ambitna, z głową pełną pomysłów. Pierwszą firmę założyła mając 20 lat, zaraz po stwierdzeniu, że studia biotechnologiczne na PW to nie dla niej. W tym także roku samodzielnie kupiła pierwsze mieszkanie. W Conse odpowiada za przestrzeń związaną z nieruchomościami.
Prywatnie w związku od 12 lat, mama 2 chłopaków: 9 letniego Kuby i 5 letniego Alka. Mimo pędu życia, firmy, klientów, planów i ambicji rodzina stoi zawsze na pierwszym miejscu. Stąd dodatkowo pomysł na bloga, który ma połączyć obie pasje rodzinę i nieruchomości.

Andrzej Brudzyński

tel. 696083837; andrzej.brudzynski@conse.pl

 

Wspólnik i założyciel Conse Group. Człowiek, który o kredytach hipotecznych wie wszystko. Ci, którzy go znają wiedzą, że jest w stanie wyratować z opresji nawet najbardziej niekredytowalne sytuacje. Klienci go uwielbiają! Gaduła, ale niesamowicie inteligentny i elokwentny. Z bankowością związany od ponad 18 lat. W Conse ogarnia przestrzeń związaną z kredytowaniem zakupu nieruchomości zarówno przez osoby fizyczne jak i firmy. Bez niego padłaby także cała przestrzeń księgowo- rozliczeniowa. Prywatnie – mąż i tata 4-letniej Oli i 12-letniego Mateusza.

W Conse stawiamy na prostotę i szczerość. Nie pchamy się w korporacyjne zasady bo nie po to z nich uciekliśmy. Dlatego często zamiast nadętych szpilek czy garniturów spotkasz u nas wygodne dżinsy i adidasy. Mówimy “NIE” opakowaniom i pozorom. Wychodzimy z założenia, że nasza wiedza, doświadczenie i umiejętności zawsze same się obronią- nie musimy nikogo udawać. Świadczą o tym setki poleceń rocznie i klienci, którzy to nas wracają przy każdej kolejnej transakcji.

 

Nasz zespół:

Damian Potębski

damian.potebski@conse.pl

tel. 508378219

Ekspert ds. Sprzedaży Nieruchomości

lokalizacja: Warszawa

 

Absowent łódzkiej Szkoły Filmowej, który pracę dającą satysfakcję odnalazł w Conse. Niezwykle zaangażowany w powierzone mu zadania. Cieszy się zaufaniem i dobrą relacją zarówno z Klientem jak i pracownikami biur sprzedaży inwestycji deweloperskich. Jego konik to Praga Północ, ale spotkacie go także na Białołęce, Mokotowie i w Śródmieściu

Dorota Połujańska

dorota.polujanska@conse.pl

tel. 508 378 222

Ekspert ds. Sprzedaży Nieruchomości Premium

lokalizacja: Warszawa

 

Osoba zajmująca się w Conse sprzedażą nieruchomości typu Premium. Jej wysoka kultura osobista, otwartość na potrzeby Klienta, znajomość rynku i doświadczenie skutkują wieloma udanymi transakcjami każdego miesiąca. Prywatnie mama dorosłego chłopaka i żona, stale podnosząca swoje kwalifikacje.

Renata Gajewska

renata.gajewska@conse.pl

tel. 575 804808

Ekspert ds. Sprzedaży Nieruchomości

lokalizacja: Kobyłka, Wołomin, Marki, Ząbki.

 

Niepoprawna optymistka, która znajdzie rozwiązanie w każdej sytuacji. Z Conse związana od 2017 roku. Preferowana lokalizacja to płn-wsch okolice Warszawy. Biegle poruszająca się w temacie domów, segmentów, mieszkań bezczynszowych. W wolnych chwilach pasjonatka jazdy na rowerze i podróży.

Olimpia Kazberuk

olimpia.kazberuk@conse.pl
tel. 530 555 373

Ekspert ds. Sprzedaży Nieruchomości

lokalizacja: Ursynów, Wilanów, okolice Warszawy w stronę Piaseczna

 

Z Conse związana od 2016 roku. Niezwykle rzeczowa, konsekwentna i uparta. Jej konikiem są domy i segmenty. Nie straszne jej wszelkie techniczno-budowlane kwestie dlatego fachowe wsparcie Klienta to u niej norma. Świetnie dogaduje się nie tylko z Klientami ale także z kierownikami budowy, elektrykami i hydraulikami. Prywatnie mama dwójki małych chłopców, pasjonatka fotografii.

Aleksandra Bielańska

aleksandra.bielanska@conse.pl
tel. 662 800 627

Ekspert ds. Sprzedaży Nieruchomości

lokalizacja: Warszawa, Pruszków, Piastów


Lubi ludzi, szybką jazdę i nieruchomości. O tych ostatnich stara się wiedzieć więcej niż ich sprzedający;) Prywatnie organizator turystyki PTTK, instruktor ZHP, fascynatka nurkowania i caravaningu. Jeśli nie da się po coś sięgnąć drzwiami, próbuje oknem, a jeśli i to nie działa – wejdzie przez komin: z takim nastawieniem dla swoich Klientów dokonuje cudów!

Małgorzata Kostępska

malgorzata.kostepska@conse.pl
tel. 530 842 008

Ekspert ds. Sprzedaży Nieruchomości

lokalizacja: Ursynów, Dawidy Bankowe, Falenty, Lesznowola


Z Conse związana od 2021 roku ale posiadająca kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży i organizacji biur sprzedaży dużych firm deweloperskich. W branży od 2016 roku. Ceni sobie bardzo relację z Klientem. Prywatnie świeżo upieczona mama. Pasjonatka psychologii i podróży.

Łukasz Szynkaruk

lukasz.szynkaruk@conse.pl
tel. 791 777 887

Ekspert Kredytowy


W branży kredytowej od 18 lat, także na stanowiskach kierowniczych. Doskonale odnajduje się nie tylko w finansowaniu dla osób fizycznych ale także organizowaniu kredytowania dla przedsiębiorców czy deweloperów. Prywatnie pasjonat biegania po Lesie Kabackim zakochany w zabytkowych Mercedesach.

Basia Ragan

barbara.ragan@conse.pl
tel. 662 800 631

Ekspert ds. Sprzedaży Nieruchomości

lokalizacja: Marki


Weteranka pracy z Klientem. Kiedyś w bankowości a od 2014 roku w zespole Conse. Niezwykle uczynna i rzetelna osoba. Z racji długiego stażu w branży bardzo dobrze zna rynek, na którym pracuje. Jest w kontakcie z większością inwestorów budujących w Markach, nierzadko uczestniczy w procesie ustalania polityki i cenowej czy struktury mieszkań.